אודותקצת עלינו

 “הדס מקוב אדריכלות פנים” נוסדה בשנת 1995 ובמהרה הפכה לחברה מובילה ומומחית בעיצוב סביבות עבודה יעילות, מתוחכמות ומעודכנות, בעיקר לחברות מתחום ההיי-טק וסביבתם העסקית (עו”ד, רו”ח, חברות ביטוח ועוד).

עיצובינו החדשניים והשימוש בחומרים וטכנולוגיה מתקדמים, מתכתבים עם דרישות הלקוח באופן אופטימאלי וייחודי לכל פרויקט. אנו משלבים את עקרונות הבניה הירוקה כבר משלבי התיכנון הראשוניים וכן מתמקדים בטיפול באנרגיה ירוקה, חומרים ממוחזרים ובשילוב מערכות חכמות.

1995
נוסדה ע"י הדס מקוב
1
אחד ממשרדי העיצוב המובילים בארץ
9999
ניסיון עיצובי של אלפי מ"ר
150
לקוחות ישראלים ובינלאומיים

הדס מקוב

הדס מקוב, מייסדת ומנכ”ל החברה, מעצבת בהצלחה סביבות עבודה יוקרתיות למיגוון רחב של חברות מזה שני עשורים.

הדס מאמינה ביצירת איזורי עבודה פונקציונאלים ומעוררי השראה, תוך תירגום התרבות הארגונית של הלקוח, ערכיו וצרכיו הארגוניים.

להדס ידע נרחב ומומחיות בחוקי הבניה והסטנדרטים הישראלים, מעורבותה האישית בכל פרויקט ובכל שלביו מבטיחה את השלמת הפרויקט ומסירתו תוך עמידה ביעדי לוחות הזמנים והתקציב, לשביעות רצון הלקוח.

הצוות שלנו

אנו מאמינים במצויינות אישית ובעבודת צוות אפקטיבית, פוריה ומפרה, ומחוייבים באופן אבסולוטי להצלחת הפרויקט מנקודת ראות הלקוח. אנו חיים את הערכים הללו על בסיס יומיומי. לאורך השנים הצטרפו אלינו מעצבים שונים, נפלאים ומוכשרים, כך אנו מאפשרים ללקוחותינו להנות ממנעד רחב של מומחים מתחום העיצוב ככלל ומתחום עיצוב המשרדים בפרט.

הובלת צוותי התיכנון ע”י הדס ומעורבותה הישירה בכל פרויקט, מבטיחים רמת שירות גבוהה תוך התאמה מקסימאלית לכל פרויקט ולכל לקוח.

על ערכים ועל גישתנו העיצובית

אנחנו מעצבים לאנשים

אנו יוצרים סביבות עבודה דינמיות ומעוררות השראה, המאפשרות לעובדים למצות את הפוטנציאל שלהם ובכך לקדם את החברה בתחומיה.

מטרתנו העליונה היא שיפור תנאי העובדים בסביבת עבודה נוחה ונעימה, לכן בתהליך התכנון והעיצוב אנו שמים דגש על כך שהאינטראקציה בין העובדים והמרחב תשפיע באופן חיובי על רווחתם הפיזית והפסיכולוגית, ובכך מצפים להגברת הפרודוקטיביות שלהם.

על הקשר שבין עיצוב ושירות

תפישתנו העיצובית שמה את העובד במרכז, אנו קשובים וזמינים ליישם את התרבות הארגונית של כל לקוח בתיכנון חללי העבודה הרלוונטים.

לאורך כל שלבי הפרויקט אנו נותנים מענה מהיר בכל נושא ועניין ומגלים גמישות לשינויים, תוך שמירה על עמידה ביעדי הפרויקט, הן ברמת לוחות הזמנים והן ברמת התקציב.

נשארים חברים

אנו מאמינים במערכות יחסים ארוכות טווח עם קהל לקוחותנו, וממשיכים לספק שירות ותמיכה גם מעבר לתאריך סיום הפרויקט ולאיכלוסו. תשומת הלב והמחוייבות שלנו יצרו עם השנים שורה ארוכה של לקוחות נאמנים וחוזרים, ועל כך אנו מאוד גאים.

Skip to content